آموزش استفاده از نرم افزار PlayStation 2 Emulator

maxresdefault

آموزش استفاده از نرم افزار PlayStation 2 Emulator

توجه : در صورت عدم داشتن این نرم افزار میتوانید از اینجا دانلود کنید…

جهت اجرای بازی های PS2 بر روی این نرم افزار بایستی از بازی های اینکنسول ایمیل با فرمت iso داشته باشید در صورتی که این بازی ها را از سطح اینترنت دانلود کرده اید معمولاً به صورت پیشفرض دارای چنین فرمتی هستند ولی در صورتی که میخواهید بازی های حقیقی خودتون رو بر روی این نرم افزار اجرا کنید ابتدا توسط نرم افزاری نظیر WinISO از دیسک خود ایمیج با فرمت iso گرفته سپس ادامه آموزش را پیش بگیرید. پس از اینکه ایمیجی از بازی مورد نظر خود را در سیستم ذخیره کردید به نرم افزار PlayStation 2 Emulator برگشته و گذینه CDVD را کلیک کرده سپس ایمیج خود را انتخاب کنید حالا بر روی Boot CDVD (full) کلیک کنید تا ایمیج شما به صورت تمام صفحه بارگذاری شود. در صورت وجود هرگونه مشکل دیگر ما را از طریق کامنت های این مطلب در جریان قرار دهید.

فیلم آموزش استفاده از این نرم افزار :

منبع: مجله تکنولوژی دی ال سی

توجه: دوستان عزیز عنایت داشته باشید از آنجایی که مقالات بصورت اختصاصی نوشته میشوند و آن نیز حاصل صرف وقت و دقت تیم مجله تکنولوژی دی ل سی است، کپی برداری از آنها صرفا با ذکر منبع و ارائه لینک غیرمتنی به این صفحه ( فالو و قابل کلیک ) مجاز است.

درباره میلاد

میلاد هستم، علاقه مند به طراحی وب، کدنویسی، تکنولوژی اطلاعات و فناوری ارتباطات. هر چند مشکلات رایج کاربران بسیار فراوان بود اما سعی کردم به بسیاری از آن ها در این وبلاگ اشاره ای کنم و به حل آن ها چاره ای بیاندیشم ..