ایجاد شهر هوشمند نیازمند همکاری همه دستگاهها و سازمان های زیربط است

smart_city

هوشمند سازی شهرهای کشور

به گزارش واحد اخبار و فناوری بلاگ دی ال سی به نقل از شبکه خبر، ایجاد شهر هوشمند نیازمند همکاری همه دستگاهها و سازمان های زیربط است و اگر سازمان ها با یکدیگر همکاری نکنند این هدف محقق نمیشود. محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش زیرساخت ها و فرصت های سرمایه گذاری شهر هوشمند گفت: حوزه فناوری اطلاعات امروزه با سرعت متحول می شود و ما در ایران با توجه به شرایط خاصی که دارا هستیم نظیر مردم با استعداد و موقعیت ژئوپولیتیک باید به آن توجه داشته باشیم.
وی با اشاره به حکم رهبر معظم انقلاب در خصوص فعالیت دوره دوم شورای عالی فضای مجازی گفت: ایشان در این حکم ده وظیفه و ماموریت ویژه را مورد تاکید قرار دادند. ما امیدواریم که در دور دوم شورای عالی فضای مجازی از طریق همدلی اعضا و دستگاه های زیربط آنچه که مورد تاکید مقام معظم رهبری است را محقق کنیم. ایشان در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص احتمال انحلال شورای عالی فضای مجازی گفت: در جلسه ای این موضوع را بررسی می کنیم.

منبع: مجله تکنولوژی دی ال سی

توجه: دوستان عزیز عنایت داشته باشید از آنجایی که مقالات بصورت اختصاصی نوشته میشوند و آن نیز حاصل صرف وقت و دقت تیم مجله تکنولوژی دی ل سی است، کپی برداری از آنها صرفا با ذکر منبع و ارائه لینک غیرمتنی به این صفحه ( فالو و قابل کلیک ) مجاز است.

درباره سیدعلی

سید علی حسینی هستم و علاقه مند به تکنولوژی روز و وب پیشرفته و البته دوستدار نبود هیچگونه مشکلی برای هموطنان عزیزم، ولی خب نمیشود که، دنیاست و هزارویک مشکل