ویژگی های جدید منتشر شده بازی Far Cry 4 توسط یوبی سافت

far cry 4

شرکت یوبی سافت در مورد بازی های خود از جمله فار کری ۴ صحبت های بسیاری کرده است ازجمله در مورد داستان این بازی. اما در مورد ویژگی ای مانند قابلیت چند نفره آن سخنی به میان نیاورده است تا امین که چند وقت اخیر کارگردان این بازی یعنی Patrik Methe سخنانی شنیدنی در این مورد گفت.

(یکی از عمده مشکلاتی که کاربران در بازی فارکری ۳ عدم سهولت در دستیابی به نقشه های ساخته شده توسط دیگر کاربران بوده است به گونه ای که یک کاربر با داشتن دانش های طراحی نرم افزار میتوانست به نقشه دیگر کاربران دست پیدا کند اما در فارکری ۴ میتوانید در خود محیط بازی تنها با دو کلیک به نقشه دیگر کاربران دست پیدا کرده و استفاده کنید.)

همچین قابلیت سفارشی ساختن نقشه بازی به صورت فوق العاده حرفه ای نیز از دیگر ویژگی های ناگفته شرکت یوبی سافت بود به گونه ای که میتوانید مکان دقیق و حالت سربازان دشمن را تعیین نموده یا ماکت ها و کاراکتر های شی ای دیگر را به طور دقیق در جای مورد نظر خود قرار دهید قابل ذکر است که نقشه در دسترس شما از اندازه ۵۰۰ در ۵۰۰ متر برخوردار است.

منبع: مجله تکنولوژی دی ال سی

توجه: دوستان عزیز عنایت داشته باشید از آنجایی که مقالات بصورت اختصاصی نوشته میشوند و آن نیز حاصل صرف وقت و دقت تیم مجله تکنولوژی دی ل سی است، کپی برداری از آنها صرفا با ذکر منبع و ارائه لینک غیرمتنی به این صفحه ( فالو و قابل کلیک ) مجاز است.

درباره میلاد

میلاد هستم، علاقه مند به طراحی وب، کدنویسی، تکنولوژی اطلاعات و فناوری ارتباطات. هر چند مشکلات رایج کاربران بسیار فراوان بود اما سعی کردم به بسیاری از آن ها در این وبلاگ اشاره ای کنم و به حل آن ها چاره ای بیاندیشم ..