آموزش ساختن بسیار سریع AppleID برای گوشی های Apple درکمتر از ۵ دقیقه

AppleID_Logo

باسلام خدمت هموطنان گرامی
یکی از دوستان میگفت چقدر ساختن AppleID مشکله، حتی سایت هایی هم در اینترنت در زمینه ساختن این ID معروف فعالیت دارند البته نه بصورت رایگان بلکه در قبال دریافت هزینه ای نه چندان ارزان، مثلا ۲۰،۰۰۰ تومان (!). بهش گفتم حتما ID خریداری شده همراه با گیفت کارت برای خرید از iTunes و برنامه های پولی اپل هست. گفت برای اون اکانت ها که آره برای اکانت های رایگان این هزینه رو میگیرن، گیفت کارت که جای خود دارد!!!.
عجب یعنی برای ساختن یک اکانت رایگان ساده که کمتر از ۳ دقیقه ساخته میشه ۲۰،۰۰۰تومان؟؟

حقیقتش درک نمیکنم چرا برای ساختن یک AppleID ساده این همه هزینه هنگفت دریافت میشه؟ درسته حق الزحمه، ولی چرا اینقدر زیاد مگه قراره چه اتفاقی بیافته!!
در این پست میخواهیم آموزش سریع ساختن این AppleID معروف که برای کاربران اپل مسئله ساز شده دنبال کنیم.
احساس میکنم بسیاری از شما هموطنان عزیزم برای ساختن ID از نرم افزار iTunes استفاده میکنید، خب شاید اشتباه اصلی شما همینجا باشد که در بسیار از سایت ها ندیدم به آن اشاره ای کرده باشند، برای ساختن یک AppleID لزومی ندارد از برنامه iTunes استفاده کنید کافیست با مراجعه به سایت Apple مبادرت به ایجاد یک اکانت کاربری یا همان AppleID سریع کنید، برای این کار ویدئوی آموزشی زیر را دنبال کنید.

  • در این آموزش به هیچ وجه با خطای معروف ” for assistance, contact iTunes support a” که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستید روبرو نخواهید شد.
  • هیچ نیازی به استفاده از تغییر IP (ف. شکن) نیست

برای مشاهده ویدئو در سایت آپارات بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید:

http://www.aparat.com/v/QAd2r

منبع: مجله تکنولوژی دی ال سی

توجه: دوستان عزیز عنایت داشته باشید از آنجایی که مقالات بصورت اختصاصی نوشته میشوند و آن نیز حاصل صرف وقت و دقت تیم مجله تکنولوژی دی ل سی است، کپی برداری از آنها صرفا با ذکر منبع و ارائه لینک غیرمتنی به این صفحه ( فالو و قابل کلیک ) مجاز است.

درباره سیدعلی

سید علی حسینی هستم و علاقه مند به تکنولوژی روز و وب پیشرفته و البته دوستدار نبود هیچگونه مشکلی برای هموطنان عزیزم، ولی خب نمیشود که، دنیاست و هزارویک مشکل